Kasaba Doktoru

Efsane cerrah Kemal geçmişte yaşadığı gizemli bir olaydan sonra ismini değiştirmiş ve İstanbul’un ücra köşelerinden birindeki bir hastanede başka bir kimlikle çalışmaya başlamıştır. Kemal aksi, geçinmesi zor, katı prensipleri olan ama sihirli ellere ve kesin zekaya sahip bir cerrahtır.

Yetenekli ve gelecek vaad eden bir cerrah olan Ömer ise, çalıştığı özel hastaneden, ücra bir hastaneye atanır. İstanbul’un merkezinde, en iyi hastanelerden birinde, genç ve parlayan bir doktorken, neredeyse şehir dışındaki bir beldeye gönderilmek Ömer’in hiç hoşuna gitmemiştir. Ömer bir an önce atandığı bu yeni hastaneden kurtulmaya çalışırken 5 sene önce yaşadığı travmatik bir kaza yüzünden ortadan kayboşmuş Leyla’ya rastlar. Yıllardır aradığı aşkını yanı başında bulmuştur Ömer. Ama bu hastanede çalışmabilmesinin önünde büyük bir engel vardır. Doktor Kemal yani yeni adıyl Ali Hoca!

KÜNYE

YAPIM YILI:

2022

YÖNETMEN:

Arda Sarığün

SENARİST:

İlker Arslan, Barış Erdoğan

OYUNCULAR:

Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, .zgün Karaman, Sinan Demirer, Barış Yalçın, Tarık Uğur Özenbaş, .zgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertük, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ, Vildan Atasever