OF COURSE NOT

Show TV ekranlarında yayınlanan Ne Münasebet, kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğu olan ama insanlarla sağlıklı ilişki kuramayan, anlaşmaya çalışmayan doğa belgeselleri çeken Demir ile adaletin ve gerçeklerin peşinden koşan, idealist ama kendine ve güzelliğine karşı güven sorunları olan avukat Nil’in ansızın ortaya çıkan iş ortaklıklarını ekranlara taşıyor.

Ne Münasebet, birbirleriyle geçinemeyen iki genç insanın birbirlerine tutunarak ayakta kalmaya çalışmasının hikâyesidir. Farklı iki insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan, farklılıklarıyla ortak başarılara ulaşmalarının, mücadelelerinin ve tabi nihayetinde romantik yakınlaşmalarının hikayesini anlatıyor. Kötü talih bu iki zıt karakterin yollarını birleştirir ve her şey de bu anda başlar. Kahramanlarımız bir yandan avukatlık bürosunu birlikte yönetmeye çalışırken öte yandan Nil’in uzmanlık alanı olan arabuluculuk ile kendilerine yeni müvekkiller ve maceralar bulmaktadırlar.

Romantik komedi türündeki filmin başrollerinde Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil yer alırken ayrıca Pelin Akil, İnan Ulaş Torun, Bengi İdil Uras, Cihat Tamer, Ayşe Kökçü, Hakan Altıner, Ayşen Sezerel, Mert Yavuzcan, Pınar Şenol, Gizem Güven ve Bahar Akça isimleri oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Ne Münasebet, Süper Dadı, Eski Hikaye, 6 Mantı, ve Kaba Kurgu gibi başarılı yapımlarıyla tanınan ARC Film tarafından hazırlandı.

DETAILS

YEAR:

2015

DIRECTOR:

Çağrı Bayrak

SCENARIO:

Barış Basar, Fatih Enes Ömeroğlu

CAST:

Sarp Levendoğlu, Pelin Akil, İnan Ulaş Torun, Bengi İdil Uras, Cihat Tamer, Ayşe Kökçü, Hakan Altıner, Ayşen Sezerel, Mert Yavuzcan, Pınar Şenol, Gizem Güven, Bahar Akça