NE MÜNASEBET

Taban tabana zıt Demir ve Nil’in maceralı ve romantik öyküsü…

Show TV ekranlarında yayınlanan Ne Münasebet, kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğu olan ama insanlarla sağlıklı ilişki kuramayan, anlaşmaya çalışmayan doğa belgeselleri çeken Demir ile adaletin ve gerçeklerin peşinden koşan, idealist ama kendine ve güzelliğine karşı güven sorunları olan avukat Nil’in ansızın ortaya çıkan iş ortaklıklarını ekranlara taşıyor.

Ne Münasebet, birbirleriyle geçinemeyen iki genç insanın birbirlerine tutunarak ayakta kalmaya çalışmasının hikâyesidir. Farklı iki insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan, farklılıklarıyla ortak başarılara ulaşmalarının, mücadelelerinin ve tabi nihayetinde romantik yakınlaşmalarının hikayesini anlatıyor. Kötü talih bu iki zıt karakterin yollarını birleştirir ve her şey de bu anda başlar. Kahramanlarımız bir yandan avukatlık bürosunu birlikte yönetmeye çalışırken öte yandan Nil’in uzmanlık alanı olan arabuluculuk ile kendilerine yeni müvekkiller ve maceralar bulmaktadırlar.

KÜNYE

Yapım Yılı:

2015

Yönetmen:

Çağrı Bayrak

SENARİST:

Barış Basar, Fatih Enes Ömeroğlu

OYUNCULAR:

Sarp Levendoğlu, Pelin Akil, İnan Ulaş Torun, Bengi İdil Uras, Cihat Tamer, Ayşe Kökçü, Hakan Altıner, Ayşen Sezerel, Mert Yavuzcan, Pınar Şenol, Gizem Güven, Bahar Akça